NUBES keramické umývadlo 36x28cm, čierna mat
NUBES keramické umývadlo 36x28cm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9638126 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 36x14x28 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 280 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| EAN | 8057729352004 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 6.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
17,26 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Mohlo by vás zaujímať
383,90 €
Pri platbe vopred iba 364,00 €
KUBE X keramické umývadlo 40x23 cm, pravé/ľavé, biela ExtraGlaze 9484111
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
291,39 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €

