NUBES keramické umývadlo 40x32cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 9684011
NUBES keramické umývadlo 40x32cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 9684011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9684011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| Rozměr | 40x16x32 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 8.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018514 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
NUBES čelný držiak uterákov 40cm, čierna PANB40N
na objednávku127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
MINITOTI sifón pre umývadlo, 5/4", odpad 32mm, čierna mat 510.135.5.X 55915
expedícia do 8 dní79,70 €
Pri platbe vopred iba 76,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NORM keramické umývadlo 42x17x34 cm, biela ExtraGlaze 8685111
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
344,76 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €
344,76 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €


