NUBES keramické umývadlo 40x32cm, bez otvoru, ghiaccio mat 9684015
NUBES keramické umývadlo 40x32cm, bez otvoru, ghiaccio mat 9684015
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9684015 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Rozměr | 40x16x32 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 8.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018958 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | zelená |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
MINITOTI sifón pre umývadlo, 5/4", odpad 32mm, čierna mat 510.135.5.X 55915
expedícia do 8 dní79,70 €
Pri platbe vopred iba 76,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Mohlo by vás zaujímať
176,05 €
Pri platbe vopred iba 163,00 €
TEKA FLEXLINEA Nerezový drez RS15 40x40 115000014
expedícia do 14 dní255,02 €
Pri platbe vopred iba 229,00 €


