NUBES keramické umývadlo 40x32cm, brúsená spodná hrana, bez otvoru, tortora mat 96849005
NUBES keramické umývadlo 40x32cm, brúsená spodná hrana, bez otvoru, tortora mat 96849005
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96849005 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Rozměr | 40x16x32 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 8.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161261 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | šedá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, tortora mat PVC05
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
NUBES čelný držiak uterákov 40cm, čierna PANB40N
na objednávku127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
MINITOTI sifón pre umývadlo, 5/4", odpad 32mm, čierna mat 510.135.5.X 55915
expedícia do 8 dní79,70 €
Pri platbe vopred iba 76,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Ares kúpeľňový radiátor 1200 x 400 mm, 349 W, chróm - W102-1200-400-00-01
expedícia do 10 dní135,23 €
PILON vykurovacie teleso 196x1800mm, s tromi háčikmi pre uterák, biela mat
expedícia do 8 dní284,28 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €


