NUBES keramické umývadlo 70x40cm, brúsená hrana, bez otvoru, biela ExtraGlaze 96879011
NUBES keramické umývadlo 70x40cm, brúsená hrana, bez otvoru, biela ExtraGlaze 96879011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96879011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| Rozměr | 70x19x40 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 18.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161339 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KUBE X keramické umývadlo 80x47cm, s odkladacou plochou vpravo, bez otvoru, biela 94569011
na objednávku440,82 €
Pri platbe vopred iba 418,00 €
309,17 €
Pri platbe vopred iba 293,00 €
NORM keramické umývadlo 80x50 cm, oblé, biela ExtraGlaze 8644111
expedícia do 8 dní291,39 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €


