NUBES keramické umývadlo 80x50cm, brúsená spodná hrana, biela ExtraGlaze 96229111
NUBES keramické umývadlo 80x50cm, brúsená spodná hrana, biela ExtraGlaze 96229111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96229111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| Rozměr | 80x19x50 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 27.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017241 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NUBES keramické umývadlo 120x50cm, 2 otvory, biela ExtraGlaze 9624211
expedícia do 8 dní561,78 €
Pri platbe vopred iba 533,00 €
946,03 €
Pri platbe vopred iba 897,00 €
597,36 €
Pri platbe vopred iba 567,00 €


