NYMPHA vykurovacie teleso 500x1250mm, chróm
NYMPHA vykurovacie teleso 500x1250mm, chróm
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LLN125 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | NYMPHA |
| Rozměr | 500x1250 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1250 mm |
| Objem | 5.20 l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 300 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 334 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnost / ks | 9.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913983399 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba radiátora | chrom |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
MOA vykurovacia tyč s termostatom, 300 W, chróm MOA-C-300
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
TWIN pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, rozstup 50mm, chróm CP401S
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TABELLA vykurovacie teleso 490/1590, antracit mat MI1547
na objednávku519,08 €
Pri platbe vopred iba 492,00 €
JUSTINA vykurovacie teleso 500x1246 mm, čierna mat IR546B
expedícia do 8 dní302,06 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €
SILVANA vykurovacie teleso 600x1500 mm, verde mat IR156V
expedícia do 8 dní426,59 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €


