NYX okrúhle zrkadlo s LED osvetlením ? 60cm NY600
NYX okrúhle zrkadlo s LED osvetlením ? 60cm NY600
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NY600 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | NYX |
| Rozměr | 60 cm |
| Průměr | 600 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 600 mm |
| Typ zrcadla | Zrcadla s osvětlením |
| Tvar | Kruh |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 13.50 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 1968 lm |
| Životnost (LED) | 20000 hod. |
| Výbava | Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 5.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913974472 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | nepřiřazena |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox L posuvný sprchovací kút 110 x 90 cm, priehľadný, ružové zlato - 8C2L-110-090-60-00
expedícia do 10 dní494,73 €
Mexen Velar L posuvný sprchovací kút 90 x 110 cm, grafit, kartáčovaná pištoľovo sivá - 871-090-110-43-66
expedícia do 10 dní577,18 €


