OASIS polica do priestoru 40x52cm, kompozit, čierna mat
OASIS polica do priestoru 40x52cm, kompozit, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AS408-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 40x1,2x52 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Kompozit |
| EAN | 8590913135583 |
| Taric | 39205100 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 4.0100 kg |
| Balení | 1 ks |
Mohlo by vás zaujímať
45,55 €
Pri platbe vopred iba 43,00 €
Kovová podložka medzi umývadlo a dosku, výška 10mm, čierna mat TY6401B
expedícia do 8 dní15,47 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €

