ODETTA skrinka spodná policová 20x50x43, 5cm, dub strieborný DT200-1111
ODETTA skrinka spodná policová 20x50x43, 5cm, dub strieborný DT200-1111
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT200-1111 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 20x50x43,5 cm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 435 mm |
| Farba | Šedá |
| Dekor | Dub strieborný |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Hmotnosť / ks | 13.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913885419 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | šedá |
| Typ montáže | závěsné |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
LOREA skrinka spodná policová 20x44x51, 2cm, dub alabama LE020-2222 53699
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
WAVE skrinka spodná policová 20x45x47, 8cm, dub alabama WA020-2222 59769
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
RIWA otvorená polica 20x70x15cm, dub alabama RIW200-0022
na objednávku83,26 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €


