OKE keramické umývadlo voľne stojace, priemer 30x88, 5cm, čierna mat
OKE keramické umývadlo voľne stojace, priemer 30x88, 5cm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-554031-2 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | OKE & HAKO |
| Rozměr | 30x88,5 cm |
| Průměr | 300 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 885 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Na postavení |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Balení obsahuje | Montážní sada, Sifon |
| Hmotnost / ks | 38.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | černá |
Mohlo by vás zaujímať
978,06 €
Pri platbe vopred iba 928,00 €

