OKE keramické umývadlo voľne stojace, priemer 30x88, 5cm, verde mat
OKE keramické umývadlo voľne stojace, priemer 30x88, 5cm, verde mat
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-554011-2 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | OKE & HAKO |
| Rozměr | 30x88,5 cm |
| Průměr | 300 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 885 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Na postavení |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Balení obsahuje | Montážní sada, Sifon |
| Hmotnost / ks | 38.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | zelená |
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňová skrinka s umývadlom Naturel Vario Dekor 50x51x40 cm biela lesk VARIO250DBBL
expedícia do 4 dní164,33 €
Čelo Mexen Orio pre korpus kúpeľňovej skrinky 140 x 20 cm, biely lesk - 91A10-1400-235-1-00
expedícia do 10 dní58,90 €

