OKE keramický podstavec voľne stojaci pre umývadlo 554001, biela
OKE keramický podstavec voľne stojaci pre umývadlo 554001, biela
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-557201 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 29,5x74,5 cm |
| Průměr | 295 mm |
| Šířka | 295 mm |
| Výška | 745 mm |
| Hloubka | 295 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Balení obsahuje | Montážní sada, Sifon |
| Hmotnost / ks | 30.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777320913 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 135 x 70 cm, priehľadný, čierny - 819-135-070-70-00
expedícia do 10 dní356,34 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 135 x 70 cm, priehľadný, zlatý - 8C2-135-070-50-00
expedícia do 10 dní491,80 €
Mexen Exo posuvný sprchovací kút 135 x 70 cm, priehľadný, chróm - 8151-135-070-01-00
expedícia do 10 dní344,56 €

