OLYMPOS keramická oddeľovacia stena medzi urinálmi 61,5x10,8x40 cm 37508
OLYMPOS keramická oddeľovacia stena medzi urinálmi 61,5x10,8x40 cm 37508
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-37508 |
Vlastnosti
| Značka | EGE VITRIFIYE |
|---|---|
| Šírka | 108 mm |
| Výška | 615 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Hmotnosť / ks | 11.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8694675088023 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
5 424,15 €
WCLEAN závesné WC Swirlflush s integrovaným elektronickým bidetom, biela Extraglaze
expedícia do 8 dní3 297,20 €
HANDICAP WC kombi s elektronickým bidetom BLOOMING EKO PLUS NB-1160D-1
expedícia do 8 dní774,86 €
Pri platbe vopred iba 716,00 €


