ONDA vykurovacie teleso 400x1700mm, 425W, chróm 1801-05
ONDA vykurovacie teleso 400x1700mm, 425W, chróm 1801-05
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1801-05 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ONDA |
| Rozmer | 400x1700 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 1700 mm |
| Objem | 5.18 l |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar I |
| Možnosť vykurovania | Ústredné vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 300 mm |
| Výkon | 425 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 10.7200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913806926 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | chrom |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Príslušenstvo
131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
CORNER SIMPLY pripojovacia sada ventilov triaxiálne, pravé prevedenie, chróm CP130S
expedícia do 8 dní130,92 €
Pri platbe vopred iba 124,00 €
Háčik na vykurovacie teleso, chróm (104506122) XP200
expedícia do 8 dní15,13 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PMH Elektrický sušiak Niklas NI2B-L 657x1462 Priame napojenie vľavo Čierna NI2B-L
expedícia do 7 dní488,63 €
Pri platbe vopred iba 463,00 €


