One obdĺžnikový sprchovací kút 1000x1100mm L/P variant, rohový vstup GO4810GO4811
One obdĺžnikový sprchovací kút 1000x1100mm L/P variant, rohový vstup GO4810GO4811
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GO4810GO4811 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | ONE |
| Rozmer | 100x110 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1100 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnik s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Otváracie dvojkrídlové |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 71.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900693 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
MANUS PIASTRA nerez spŕch. kanálik s roštom pre dlažbu, k stene, 850x112x55 mm GMP94
expedícia do 8 dní267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 850x130x55 mm GMQ34
expedícia do 8 dní217,72 €
Pri platbe vopred iba 203,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SIGMA SIMPLY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000 mm, L/P, číre sklo GS2111B-02
expedícia do 8 dní565,43 €
Pri platbe vopred iba 522,00 €
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm, číre sklo, pravé GT5610-11CR-G
expedícia do 8 dní720,34 €
Pri platbe vopred iba 665,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm, rohový vstup, matné sklo GT2210-11M-B
expedícia do 8 dní980,47 €
Pri platbe vopred iba 906,00 €


