One obdĺžnikový sprchovací kút 1000x1200mm L/P variant GO4810GO3512
One obdĺžnikový sprchovací kút 1000x1200mm L/P variant GO4810GO3512
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GO4810GO3512 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | ONE |
| Rozmer | 100x120 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1200 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 600 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 76.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900983 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x100x4cm, biela 26611
expedícia do 8 dní406,15 €
Pri platbe vopred iba 376,00 €
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x100x3, 5cm HI120100
expedícia do 8 dní448,97 €
Pri platbe vopred iba 419,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm, rohový vstup, číre sklo GT2210-12C-B
expedícia do 8 dní926,99 €
Pri platbe vopred iba 856,00 €
DRAGON obdĺžnikový sprchovací kút 1000x1200mm L/P variant, rohový vstup GD4210GD4212
expedícia do 8 dní867,59 €
Pri platbe vopred iba 801,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x1200mm, číre sklo, pravé GT5612-10CR-B
expedícia do 8 dní707,83 €
Pri platbe vopred iba 654,00 €


