One obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm L/P variant GO4810GO3580
One obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm L/P variant GO4810GO3580
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GO4810GO3580 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | ONE |
| Rozmer | 100x80 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 600 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 61.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900815 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
224,33 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
VARESA spŕch. vanička z liateho mramoru so záklopom, obdĺžnik 100x80x4cm, biela 71605
expedícia do 8 dní384,29 €
Pri platbe vopred iba 356,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x80x4cm, biela 45511
expedícia do 8 dní327,46 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Blanco LATO 525816 dávkovač saponátu chróm/tartufo
na objednávku64,44 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €


