One obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900 mm, L/R variant, rohový vstup GO4910GO4990
One obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900 mm, L/R variant, rohový vstup GO4910GO4990
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GO4910GO4990 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | ONE |
| Rozmer | 100x90 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnik s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Otváracie dvojkrídlové |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 67.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913903113 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, tmavo šedá GS120G
expedícia do 8 dní143,71 €
Pri platbe vopred iba 134,00 €
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x90x4cm, hladká HS10090
expedícia do 8 dní294,03 €
Pri platbe vopred iba 274,00 €
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, biela GS120W
expedícia do 8 dní184,24 €
Pri platbe vopred iba 176,00 €
Mohlo by vás zaujímať
183,53 €
Pri platbe vopred iba 169,00 €
Sprchová batéria Hansgrohe Ecostat bez sprchového setu 150 mm matná čierna 13116670
expedícia do 4 dní371,97 €
142,09 €

