One obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1200mm L/P variant GO4811GO3512
One obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1200mm L/P variant GO4811GO3512
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GO4811GO3512 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | ONE |
| Rozmer | 110x120 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1200 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 600 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 79.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900990 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1050x130x55 mm GMO16
expedícia do 8 dní240,83 €
Pri platbe vopred iba 225,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1050x130x55 mm GMQ36
expedícia do 8 dní234,24 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
234,24 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1200mm, číre sklo, ľavé GT5612-11CL-B
expedícia do 8 dní718,25 €
Pri platbe vopred iba 663,00 €
537,65 €
Pri platbe vopred iba 497,00 €
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1200mm, matné sklo, pravé GT5612-11MR-G
expedícia do 8 dní812,02 €
Pri platbe vopred iba 750,00 €


