One obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800mm L/P variant GO4812GO3580
One obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800mm L/P variant GO4812GO3580
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GO4812GO3580 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | ONE |
| Rozmer | 120x80 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 600 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 67.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900891 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x80x3, 5cm HI12080
expedícia do 8 dní370,02 €
Pri platbe vopred iba 345,00 €
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x80x4cm GS12080
expedícia do 8 dní302,28 €
Pri platbe vopred iba 282,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Ares kúpeľňový radiátor 900 x 600 mm, 433 W, antracit - W102-0900-600-00-66
expedícia do 10 dní88,26 €
610,89 €
Pri platbe vopred iba 578,00 €
409,98 €


