One obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm L/P variant GO4812GO3590
One obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm L/P variant GO4812GO3590
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GO4812GO3590 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | ONE |
| Rozmer | 120x90 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 600 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 70.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900907 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x90x4cm GS12090
expedícia do 8 dní322,11 €
Pri platbe vopred iba 301,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1050x130x55 mm GMO16
expedícia do 8 dní240,83 €
Pri platbe vopred iba 225,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Podomietková sprchová termostatická batéria, box, 2 výstupy, čierna mat RH396B 56087
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
SMARTSELECT podomietková sprchová termosť batéria, box, čierna mat UBC-RP042B 53061
expedícia do 8 dní392,81 €
Pri platbe vopred iba 367,00 €
Omnires Y Y1236ROGLB Podomietková termostatická vaňová/sprchová batéria, kartáčovaná zlatá
expedícia do 14 dní202,37 €


