One obdĺžnikový sprchovací kút 800x1000mm L/P variant, rohový vstup GO4880GO4810
One obdĺžnikový sprchovací kút 800x1000mm L/P variant, rohový vstup GO4880GO4810
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GO4880GO4810 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | ONE |
| Rozmer | 80x100 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnik s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Otváracie dvojkrídlové |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 62.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900631 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x80x4cm, biela 45511
expedícia do 8 dní327,46 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 950x130x55 mm GMO15
expedícia do 8 dní227,62 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
VARESA spŕch. vanička z liateho mramoru so záklopom, obdĺžnik 100x80x4cm, biela 71605
expedícia do 8 dní384,29 €
Pri platbe vopred iba 356,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LORO obdĺžnikový sprchovací kút 800x1000mm
expedícia do 8 dní534,16 €
Pri platbe vopred iba 493,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, matné sklo, ľavé GT5680-10ML-CH
expedícia do 8 dní707,83 €
Pri platbe vopred iba 654,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, číre sklo, pravé GT5680-10CR-B
expedícia do 8 dní664,06 €
Pri platbe vopred iba 613,00 €


