One obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm L/P variant GO4880GO3590
One obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm L/P variant GO4880GO3590
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GO4880GO3590 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | ONE |
| Rozmer | 80x90 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 500 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 58.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900747 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
217,72 €
Pri platbe vopred iba 203,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 750x130x55 mm GMO13
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
Mohlo by vás zaujímať
631,41 €
Pri platbe vopred iba 598,00 €
PMH Kúpeľňový radiátor Danby D6BL 750x1290 Čierna štruktúra D6BL
expedícia do 7 dní475,59 €
Pri platbe vopred iba 450,00 €


