One obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm L/P variant, rohový vstup GO4880GO4890
One obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm L/P variant, rohový vstup GO4880GO4890
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GO4880GO4890 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | ONE |
| Rozmer | 80x90 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnik s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Otváracie dvojkrídlové |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 58.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900624 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 650x130x55 mm GMO12
expedícia do 8 dní207,81 €
Pri platbe vopred iba 194,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 650x130x55 mm GMQ32
expedícia do 8 dní204,50 €
Pri platbe vopred iba 191,00 €
309,26 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RAV MORAVA Batéria sprchová - stará mosadz MK480.5SM
na objednávku121,03 €
Pri platbe vopred iba 109,00 €
RAV MORAVA Batéria sprchová - stará mosadz MK580.0SM
na objednávku130,28 €
Pri platbe vopred iba 117,00 €


