One obdĺžnikový sprchovací kút 900x1200mm L/P variant GO4890GO3512
One obdĺžnikový sprchovací kút 900x1200mm L/P variant GO4890GO3512
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GO4890GO3512 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | ONE |
| Rozmer | 90x120 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1200 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 500 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 72.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900976 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x90x3, 5cm HI12090
expedícia do 8 dní415,94 €
Pri platbe vopred iba 388,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1050x130x55 mm GMQ36
expedícia do 8 dní234,24 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SIGMA SIMPLY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900 mm, L/P, číre sklo GS2112B-04
expedícia do 8 dní565,43 €
Pri platbe vopred iba 522,00 €
1 013,11 €
Pri platbe vopred iba 936,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm, rohový vstup, číre sklo GT2290-12C-CH
expedícia do 8 dní888,77 €
Pri platbe vopred iba 821,00 €


