One obdĺžnikový sprchovací kút 900x750mm L/P variant GO4890GO3575
One obdĺžnikový sprchovací kút 900x750mm L/P variant GO4890GO3575
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GO4890GO3575 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | ONE |
| Rozmer | 90x75 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 750 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 500 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 64.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913902048 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 750x130x55 mm GMO13
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
217,72 €
Pri platbe vopred iba 203,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Splachovacie tlačidlo Mexen Tex 03, kartáčované, pištoľovo šedé - 6103-12
expedícia do 10 dní45,80 €


