ONE sprchové dvere skladacie 900 mm, ľavé, číre sklo GO7290L
ONE sprchové dvere skladacie 900 mm, ľavé, číre sklo GO7290L
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-GO7290L |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | ONE |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Skladacie |
| Smer otvárania | Ľavé |
| Šírka vstupu | 730 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Inštalačná šírka od | 880 mm |
| Inštalačná šírka do | 915 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 31.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913824531 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
Príslušenstvo
94,92 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
371,18 €
Pri platbe vopred iba 344,00 €
224,33 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 850x130x55 mm GMO14
expedícia do 8 dní221,02 €
Pri platbe vopred iba 206,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C21 doskový radiátor 600 x 1500 mm, bočné pripojenie, 1923 W, čierny - W421-060-150-70
na objednávku224,34 €
Mexen C21 doskový radiátor 600 x 2000 mm, bočné pripojenie, 2564 W, biely - W421-060-200-00
expedícia do 10 dní184,80 €


