One štvorcový sprchovací kút 1200x1200mm L/P variant GO4812GO3512
One štvorcový sprchovací kút 1200x1200mm L/P variant GO4812GO3512
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GO4812GO3512 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | ONE |
| Rozmer | 120x120 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1200 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 600 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 82.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901003 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1050x130x55 mm GMQ36
expedícia do 8 dní234,24 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
MANUS PIASTRA nerezový sprchový kanálik s roštom pre dlažbu, 1050x130x55 mm GMP86
expedícia do 8 dní247,45 €
Pri platbe vopred iba 231,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ANTEA nástenná sprchová batéria, chróm / zlato 3862
expedícia do 8 dní117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
Mereo Retro Viktória sprchová batéria nástenná 100 mm bez príslušenstva M-CBL601A03
expedícia do 8 dní38,70 €
Pri platbe vopred iba 38,00 €


