ONSEN EVO elektrické vykurovacie teleso 400x900mm, 1000 W, antracit
ONSEN EVO elektrické vykurovacie teleso 400x900mm, 1000 W, antracit
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ONS10011 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ONSEN EVO |
| Rozměr | 400x900 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 900 mm |
| Barva | Antracit |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Deskové |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 1000.00 W |
| Stupeň krytí | IP24 |
| Výbava | Držák ručníků: součástí |
| Hmotnost / ks | 11.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913133534 |
| Taric | 85162910 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba radiátora | antracit |
Mohlo by vás zaujímať
PAPINADO elektrický sušiak uterákov 109x1200mm, 40W, čierna mat ER340
expedícia do 8 dní173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
PAPINADO elektrický sušiak uterákov 263x1200mm, 85W, chróm ER750
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
166,86 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €

