ORBIT vykurovacie teleso s bočným pripojením 450x990 mm, 432 W, strieborná štrukturálna ILA94E
ORBIT vykurovacie teleso s bočným pripojením 450x990 mm, 432 W, strieborná štrukturálna ILA94E
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-ILA94E |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | DIRECT & ORBIT |
| Rozmer | 455x986 mm |
| Šírka | 455 mm |
| Výška | 986 mm |
| Objem | 4.00 l |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 400 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 410 mm |
| Výkon | 432 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 7.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913881800 |
| Taric | 85162999 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
16,78 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Elektrická vykurovacia tyč s termostatom, rovný kábel, 400 W, chróm LT67444
expedícia do 8 dní108,65 €
Pri platbe vopred iba 103,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TONDI-E elektrické vykurovacie teleso rovné 450x970 mm, 300W, biela DE450T
expedícia do 8 dní148,29 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
190,22 €
Pri platbe vopred iba 181,00 €
DIRECT-E elektrické vykurovacie teleso rovné 450x960 mm, 300 W, čierna
expedícia do 8 dní136,85 €
Pri platbe vopred iba 130,00 €


