ORBIT vykurovacie teleso s bočným pripojením 600x1700 mm, 909 W, strieborná štrukturálna ILA66E
ORBIT vykurovacie teleso s bočným pripojením 600x1700 mm, 909 W, strieborná štrukturálna ILA66E
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-ILA66E |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | DIRECT & ORBIT |
| Rozmer | 605x1700 mm |
| Šírka | 605 mm |
| Výška | 1700 mm |
| Objem | 8.30 l |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 900 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 560 mm |
| Výkon | 909 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 14.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913881831 |
| Taric | 85162999 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Elektrická vykurovacia tyč s termostatom, rovný kábel, 600 W, chróm LT67446
expedícia do 8 dní112,45 €
Pri platbe vopred iba 107,00 €
16,78 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Háčik na vykurovacie rúrkové teleso, chróm 2602S/CR
expedícia do 8 dní7,59 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €


