ORBITER okrúhle LED podsvietené zrkadlo s koženým pásikom, ? 60cm, čierna mat ORL060
ORBITER okrúhle LED podsvietené zrkadlo s koženým pásikom, ? 60cm, čierna mat ORL060
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ORL060 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ORBITER |
| Rozmer | 60 cm |
| Priemer zátky | 600 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 40 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Typ zrkadla | Podsvietené zrkadlá, Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Kruh |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 20.00 W |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 1650 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 10.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913911781 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Príslušenstvo
45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
RENGAS okrúhle zrkadlo 600mm s fazetou, bez úchytu RG060
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
PARGA oválne zrkadlo s LED osvetlením 60x100cm
expedícia do 8 dní238,02 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €
ORBITER okrúhle zrkadlo s koženým pásikom priemer 60cm, zlato mat ORT060G
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €


