ORBITER zrkadlo okrúhle s koženým opaskom, ø 70cm, čierna mat ORT070
ORBITER zrkadlo okrúhle s koženým opaskom, ø 70cm, čierna mat ORT070
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ORT070 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ORBITER |
| Rozmer | 70 |
| Priemer zátky | 700 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 40 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Kruh |
| Výbava | Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 8.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913888434 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-H L Duo s pravým pántom 100 x 115 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A5L-100L-115P-65-00
expedícia do 10 dní574,26 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H Duo s pravými pántami 100 x 115 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8A5-100L-115P-55-00
expedícia do 10 dní541,85 €
Mexen Mist-F Duo skladací sprchovací kút pravý 100 x 115 cm, priehľadný, chróm - 8A6-100L-115P-01-00
expedícia do 10 dní535,96 €


