ORINOKO umývadlo 100x42cm, 2 otvory pre batériu, liaty mramor, biela OR101
ORINOKO umývadlo 100x42cm, 2 otvory pre batériu, liaty mramor, biela OR101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-OR101 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Prepadová súprava je súčasťou balenia
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ORINOKO |
| Rozmer | 100x10x42 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Do nábytku |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 23.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913831942 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
PIQUADRATO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, chróm 0510OT25K7
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Podobný tovar
GODIVA umývadlo 96x44cm, 2 otvory pre batériu, liaty mramor, biela GU096-2
expedícia do 8 dní268,98 €
Pri platbe vopred iba 255,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 018,61 €
Pri platbe vopred iba 961,00 €
806,09 €
Pri platbe vopred iba 761,00 €
948,88 €
Pri platbe vopred iba 895,00 €


