ORINOKO umývadlo 100x42cm, liaty mramor, biela OR100
ORINOKO umývadlo 100x42cm, liaty mramor, biela OR100
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-OR100 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Prepadová súprava je súčasťou balenia
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ORINOKO |
| Rozmer | 100x10x42 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 22.8800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913831959 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
LARGO umývadlová skrinka 99x50x41cm, biela LA101
expedícia do 8 dní479,96 €
Pri platbe vopred iba 455,00 €
Podobný tovar
AMUR umývadlo 90x46 cm, liaty mramor, biela 55032
expedícia do 8 dní350,09 €
Pri platbe vopred iba 332,00 €
Mohlo by vás zaujímať
AQUATIC umývadlo, liaty mramor, 100x46cm, biela
expedícia do 8 dní188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
KARE 100 nábytkové umývadlo 98x46 cm 17100
expedícia do 8 dní223,79 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €


