Otočný držiak sprchy, bronz SUP26
Otočný držiak sprchy, bronz SUP26
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SUP26 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 65 mm |
| Šírka | 65 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hĺbka | 99 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná |
| Výbava | Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 0.3100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913860430 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bronz |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Držiak sprchy hranatý, pevný, čierna mat 1205-14B
expedícia do 8 dní13,87 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €

