PACO RIMLESS WC kombi, integrovaná batéria a bidet. spŕška, spodný/zadný odpad PC1012RX
PACO RIMLESS WC kombi, integrovaná batéria a bidet. spŕška, spodný/zadný odpad PC1012RX
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PC1012RX |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Součástí WC kombi je napouštěcí a vypouštěcí ventil
- UPOZORNĚNÍ: Vodovodní baterie je v bílé barvě
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PACO |
| Rozměr | 38x80x61 cm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hloubka | 610 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodní, Odpad zadní, CleanWash bidetová sprška |
| Hmotnost / ks | 43.5520 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913926228 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
Príslušenstvo
48,03 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
PACO sedátko pre WC kombi, SLIM Soft Close, biela PCS1012
expedícia do 8 dní48,03 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
Podstavec na toaletu, 44,5x28x20 cm, biela ST002
expedícia do 8 dní24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrom, anticalc, chróm 02402MAC
expedícia do 8 dní9,96 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Mohlo by vás zaujímať
613,73 €
Pri platbe vopred iba 581,00 €
PMH Elektrický sušiak Niklas NI2B-R 657x1462 Priame napojenie vpravo Čierna NI2B-R
expedícia do 7 dní488,63 €
Pri platbe vopred iba 463,00 €


