PACO RIMLESS WC kombi misa s nádržkou, spodný/zadný odpad, čierna mat PC1012WRB
PACO RIMLESS WC kombi misa s nádržkou, spodný/zadný odpad, čierna mat PC1012WRB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PC1012WRB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PACO |
| Rozmer | 38x80x61 cm |
| Šírka | 380 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 610 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodný, Odpad zadný, Rimless |
| Hmotnosť / ks | 43.5520 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913935619 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Rimless |
| Farba keramiky | černá |
| Prevedenie klozetu | komplet |
| Typ odpadu | vario |
Príslušenstvo
93,92 €
Pri platbe vopred iba 89,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrom, anticalc, chróm 02402MAC
expedícia do 8 dní9,96 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Rohový vretenový ventil 1/2'x3/8', chróm 181.867.1
expedícia do 8 dní6,86 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ORBIT-E elektrické vykurovacie teleso oblé 450x960 mm, 300W, biela ILEO94T
expedícia do 8 dní136,85 €
Pri platbe vopred iba 130,00 €
Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, biely - W102-0900-600-6400-20
expedícia do 10 dní166,52 €


