PACO závesná WC misa, Vortex Rimless, 36x53cm, biela
PACO závesná WC misa, Vortex Rimless, 36x53cm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PZ1012V |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PACO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x35x53 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Vortex |
| Objem splachovací vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 28.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913123054 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Rimless |
| Dĺžka klozetu | nad 51cm |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
55,60 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať


