PANEDA STRIP umývadlová skrinka 79,5x55x45,2cm, dub emporio PN380
PANEDA STRIP umývadlová skrinka 79,5x55x45,2cm, dub emporio PN380
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-PN380 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | PANEDA |
| Rozměr | 79,5x55x45,2 cm |
| Šířka | 795 mm |
| Výška | 550 mm |
| Hloubka | 452 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub emporio |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 42.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998607 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen CV33 500x900, spod. príp., 1819 W, biely W633-050-090-00
expedícia do 10 dní186,71 €
Mexen CV21 doskový radiátor 300 x 600 mm, spodné pripojenie, 442 W, biely - W621-030-060-00
expedícia do 10 dní83,17 €

