PAPINADO elektrický sušiak uterákov 263x1200mm, 85W, chróm ER750
PAPINADO elektrický sušiak uterákov 263x1200mm, 85W, chróm ER750
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ER750 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Integrovaný kolébkový vypínač
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAPINADO |
| Rozměr | 263x1200 mm |
| Šířka | 263 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar I |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 85.00 W |
| Hmotnost / ks | 5.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913964268 |
| Taric | 85162950 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba radiátora | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Adaptér pre priame napojenie kábla do steny, okrúhly ER120
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 125 x 85 cm, priehľadný, strieborná metalíza - 8C2-125-085-95-00
expedícia do 10 dní500,62 €


