PARFUME sprchový záves 180x200cm, polyester 1322
PARFUME sprchový záves 180x200cm, polyester 1322
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-1322 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- 100% Polyester - syntetická tkanina
- Možno prať v práčke pri teplote 40 ° C
- Žehliť pri nízkej teplote
- Zosilnené otvory pre závesné krúžky
- Vrátane závesných krúžkov
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozmer | 180x200 cm |
| Dĺžka | 2000 mm |
| Šírka | 1800 mm |
| Farba | Biela so vzorom |
| Materiál | Textilné |
| Hmotnosť / ks | 0.4560 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341075630 |
| Taric | 63031200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | ostatní |
Doporučujeme přikoupit
Teleskopická rozperná tyč 118-215cm, biela 4061
expedícia do 8 dní18,65 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Rohová univerzálna sprchová tyč, chróm 59500
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Rohová univerzálna sprchová tyč, biela 59501
expedícia do 8 dní41,55 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Podobný tovar
CAFFE sprchový záves 180x200cm, polyester 1302
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
TECNO sprchový záves 180x200cm, polyester 1308
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SANSWISS CADURA Jednokrídlové dvere s pev.stenou v rovine pravej, aluchróm číre CA13D0805007
expedícia do 12 dní924,82 €
Pri platbe vopred iba 856,00 €
Sprchové dvere Mexen Mist-F ľavé skladacie 80 cm, priehľadné, zlaté - 8A6-080-000-50-00-L
expedícia do 10 dní265,03 €
Mereo Lima sprchové dvere lietacie, 80x190 cm, chróm ALU, sklo číre 6 mm, EC CK80513K
expedícia do 8 dní306,00 €
Pri platbe vopred iba 301,00 €

