PATRON sušiak osušky, 1000x60mm, čierna mat PX088
PATRON sušiak osušky, 1000x60mm, čierna mat PX088
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PX088 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Montážna sada súčasťou balenia
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 1000x60x70 mm |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 2.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913880803 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
69,05 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Sušiak uterákov na vykurovacie telesá 214x600mm, biely (134504235) 1306-09B
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €


