PATRON sušiak osušky, 800x60mm, čierna mat PX079
PATRON sušiak osušky, 800x60mm, čierna mat PX079
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PX079 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Montážna sada súčasťou balenia
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 800x60x70 mm |
| Dĺžka | 800 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913880797 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Podobný tovar
92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
Mohlo by vás zaujímať
41,14 €
Dlažba Realonda Modular dust grey 44x66, 44x44, 22x22, 22x44 cm mat MDUSTGR
expedícia do 4 dní41,14 €


