PAULA závesná WC misa, 35,5x50cm, čierna mat TP325-51SM
PAULA závesná WC misa, 35,5x50cm, čierna mat TP325-51SM
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TP325-51SM |
- WC sedátko je nutné objednať zvlášť
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Séria | PAULA |
| Rozmer | 35,5x50 cm |
| Šírka | 355 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Hmotnosť / ks | 24.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8698531164272 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Klasický |
| Dĺžka klozetu | do 51cm |
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
Podobný tovar
540,44 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €
551,11 €
Pri platbe vopred iba 523,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C21 doskový radiátor 900 x 900 mm, bočné pripojenie, 1598 W, biely - W421-090-090-00
expedícia do 10 dní144,28 €
Mexen C21 doskový radiátor 900 x 1600 mm, bočné pripojenie, 2842 W, čierny - W421-090-160-70
na objednávku348,25 €


