PAX nástenná vaňová batéria, chróm XA10
PAX nástenná vaňová batéria, chróm XA10
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XA10 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PAX |
| Šírka | 183 mm |
| Výška | 88 mm |
| Hĺbka | 174 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.9730 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913890888 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
| Tvar batérie | Kulatý |
Doporučujeme přikoupit
14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
GINKO ručná sprcha, 226mm, hranatá, ABS/chróm 1101-16
expedícia do 8 dní13,53 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat štíhla obdĺžniková sprchová vanička 140 x 70 cm, biela, čierny sifón - 40107014B
expedícia do 10 dní144,23 €
Mexen Stone+ obdĺžniková kompozitová sprchová vanička 140 x 70 cm, čierna, čierny kryt - 44707014-B
expedícia do 10 dní282,38 €
Deante CORREO obdĺžniková sprchová vanička, granit, béžová, 140x70 cm KQR_577B
expedícia do 12 dní290,98 €


