PAX nástenná vaňová batéria, otočné ramienko, chróm
PAX nástenná vaňová batéria, otočné ramienko, chróm
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XA10-1 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAX |
| Šířka | 230 mm |
| Výška | 126 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 2.7160 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913980169 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
Doporučujeme přikoupit
Ručná masážna sprcha, 5 režimov sprchovania, priemer 110mm, chróm 1204-05
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 150cm, chróm FLEX150
expedícia do 8 dní8,54 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
Mohlo by vás zaujímať
FORATA nástenná sprchová batéria, čierna mat FT011/15
expedícia do 8 dní273,60 €
Pri platbe vopred iba 260,00 €
163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
ULTRASAN nástenná vaňová batéria, chróm UT010V
expedícia do 8 dní203,87 €
Pri platbe vopred iba 188,00 €


