PERLA držiak uterákov, ružové zlato PE0157
PERLA držiak uterákov, ružové zlato PE0157
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PE0157 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PERLA |
| Rozmer | 180x223x82 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 223 mm |
| Hĺbka | 82 mm |
| Farba | Ružove zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držiak uterákov: kruh |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.3400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866111 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba doplnku | zlatá |
Mohlo by vás zaujímať
COLONNA držiak uterákov 298x74mm, leštená nerez IRPA10
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
X-ROUND E držiak na uteráky 500mm, chróm (104104022) XR408
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €

