PERLA držiak uterákov, zlato PE0155
PERLA držiak uterákov, zlato PE0155
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PE0155 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PERLA |
| Rozmer | 180x223x82 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 223 mm |
| Hĺbka | 82 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držiak uterákov: kruh |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.3400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913865909 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba doplnku | zlatá |
Mohlo by vás zaujímať
LARISSA držiak uterákov kruh, čierna/meď mat WS006BC
na objednávku53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
X-ROUND WHITE držiak uterákov kruh, biela XR411W
expedícia do 8 dní26,69 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €


